KONST / Litografier / Litografi 16416130
nr 1641 6130
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Litografi, Fönster. Signerad. Bildmått: 39x49 cm, yttermått inklusive ram: 46x57 cm
måndag 9 september 2024
kl 20:47:31
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson